Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Nisan 19, 2023

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

ses yalıtımı

Ses ve ısı yalıtımı, tüm yaşam alanlarında çok önemli bir etkendir. Evler, iş yerleri, okullar, hastaneler ve depolama alanlarında sızdırmazlık özelliği gerekmektedir. Yapı sektöründe en son Trend Borlu yalıtım sistemleridir. borlu yalıtım doğal bir ürün olması dolayısıyla sağlık sakıncası bulunmamaktadır.

 İster yeni inşaatlarınız ister restorasyon çalışmalarınız sırasında Borlu yalıtım sistemi kullanabilirsiniz. Bor uygulama işlemi püskürtme şeklinde yapılarak güvenli yalıtım tekniği olarak sunulmaktadır.

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

 Binalarda ses yalıtımı bulunması büyük avantajlar sağlamaktadır. Komşular arasında ciddi sorunlara neden olan ses geçirgenliği kontrol altına alınmalıdır. Bor yalıtımı binanın zemininden çatısına uygulanarak yangına karşı da önlem alınmış sayılacaktır. ses yalıtımı ne işe yarar sorusunun cevabı çok kolaydır. Bu da Borlu yalıtım sistemi olarak bilinmektedir.

Isı iletim kat sayısına göre planlanan yalıtım sistemi o binada bulunanlara güven vermektedir. Yangına karşı dayanıklı olan bor madeni doğadan çıkarıldığı haliyle kullanılabilmektedir. Bor uygulama tekniği mutlaka uzmanı tarafından kullanılmalıdır. Selüloz görünümlü bir yapıya sahip olan borlu yalıtım ürünü sağlıklı yalıtım sunmaktadır hem de yangına karşı dayanıklıdır.

 Çevreye duyarlı, düşük maliyetli bir sistem olarak yaygın tercih nedeni olmaktadır. Bu konuda ürün bilgisi hakkında teknik destek alabilmek için 7/24 Starbor sitesi ziyaret edilmelidir. Evler, iş yerleri, oteller, restoranlar kısaca özel-kurumsal tüm yapılarda ısı ve ses yalıtımı gerekmektedir. Bor yalıtımı püskürtme usulüyle yapılarak tam zamanında teslim edilmektedir. Starbor, uzman ekibi, son teknoloji sistemleriyle üst kalite yalıtım uygulamaları yapmaktadır.

Borlu Yalıtım Sistemi Özellikleri

Bor, doğadan doğrudan çıkarılarak kullanılan bir madendir. Yapı sektöründe ısı- ses hatta yangına karşı büyük fayda sağladığı bilinmektedir. ses yalıtımı özellikle evlerde büyük sorun haline gelebilmektedir. Geçirgen betonlar sayesinde en ufak bir şeyin yere düşmesi dahi büyük rahatsızlık yaratabilmektedir.

Bu nedenle Borlu yalıtım sistemi son derece güvenli bir sistemdir. Ek yeri sızdırması, parça boyu ayarlama gibi durumlara gerek bırakmamaktadır. borlu yalıtım uygulaması yapabilmek için Starbor sitesinden bilgi alınabilmektedir. Firma, Türkiye’nin her yerinde bulunan bayilikleri aracılığıyla yalıtım uygulamaları yapmaya devam etmektedir.

Profesyonel uzmanlar tarafından yapılacak bor yalıtım uygulaması ısı ve ses yalıtımı sağlamasının yanında son derece ekonomiktir. Borlu yalıtım sisteminin özellikleri arasında en önemlisi sağlığa ve doğaya zararı olmamasıdır. Püskürtme usulü yapılan bor malzemesi bulunduğu yere sıkı tutunarak yalıtım ve sızdırmazlık kazandırmaktadır.

Borlu Isı , Ses & Yangın Yalıtımı Sistemi Avantajları

Bor doğal bir madendir ve uygulama alanları çok fazladır. Isı ve ses yalıtım ürünü olarak kullanılması da büyük avantajlar sağlamaktadır. Kullanım alanında yüksek geçirmezlik özelliği sağlayarak huzurlu ortamlar oluşmasına neden olabilmektedir.

Starbor internet sitesini zaman sınırsız ziyaret ederek bilgi alabilir uygulamalarınızı yaptırabilirsiniz. Binanızın çatısı ve zemininde ısı ve ses yalıtımı hatta yangına karşı güvenlik sağlamaktadır.

Uygulama sayesinde yangına karşı dayanıklılık kazanarak, ısı ve ses yalıtım özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Starbor sektörün öncüsü olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de alacağınız hizmetle uygun fiyata yüksek kalite hizmet avantajından yararlanabilirsiniz. Bor uygulaması avantajları;

  •  Bor uygulama tekniği, firma güvencesindedir.
  •  Doğal bir madde olması dolayısıyla sağlık katkısı bulunmaktadır.
  •  Uygun fiyata güvenli hizmet sunması,
  •  Ekonomik olarak kazanç sağlaması,
  •  Uzman desteğiyle yapılacak uygulama sayesinde kusursuz yalıtım avantajları bulunmaktadır. Bor uygulaması yaptırmak isteyenler günün her saatinde internet erişimi sağlayabilir güvenle hizmet alabilir.
  •  Bor uygulama alanı temiz ve kuru olmalıdır. Bina zeminleri ve çatılarında güvenle kullanılabilmektedir. Son derece ekonomik olarak yapılacak uygulamanız sözleşmeye uygun olarak tam zamanında yapılarak güvenle teslim edilmektedir.

 

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."