starbot türkiye logo
Türkiye'nin En Geniş Borlu Yalıtım Bayi Ağı
Videoyu oynat

Hakkımızda

“Borlu Yalıtım” sektöründe uzun yıllar boyu hizmet vermiş olan firmamız;  kurumsallaşmada sektöre ivme kazandırmış,  ülkemizin bir çok iline bayilikler vermiş ve sektörde lider konuma yükselmiştir. 2019 yılında tamamen yerli ve milli imkanlarla, STARBOR  üretim tesisini hizmete açmıstır.
Yıllık 100 bin m3′ lük üretim kapasitesi ile ülkemizin %100 üne ulaşmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
Yenilenen imajımızla “Yalıtımın Yıldızı” olmaya hazırız. STARBOR, gerekli olan tüm resmi izin ve tescil belgelerine sahiptir. Borlu Yalıtım sektöründeki her alanda edindiğimiz tecrübeyi paydaşlarımız ve milletimizle paylaşmak için durmadan çalışıyoruz.

Bor madeninin milli ekonomide daha fazla kullanılmasını sağlamak. Geri dönüşümle yerli ve milli kaynakların verimli kullanılmasını saglamak. Yalıtım sektöründe yerli, milli ve özgün bir ürünün kullanılmasını yaygınlaştırmak. Yerli ve milli üretimle ülkemizin enerji kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlamak için çalışıyoruz.

0
Hizmet Verilen Şehir
+ 0
Ülke Çapında Bayi
+ 0
Memnun Müşteri

- STARBOR -

Yeni nesil yalıtım malzemesi olan STARBOR, ısı – ses – yangın yalıtımını aynı anda sağladığı için diğer yalıtım malzemelerinden daha fazla avantajlıdır. Tamamen doğal bir yalıtım malzemesi olan STARBOR içeriğinde kanserojen madde içermez ve aynı zamanda antibakteriyeldir. Bu sayede binanızı yazın sıcağından, kışın soğuğundan koruduğu gibi nefes alabilen lifli yapısı sayesinde yapınızın ömrünü de korumaktadır. Borlu yalıtım sektörünün öncülerinden olarak profesyonel ekiplerle uygulanılan STARBOR tamamen yerli ve millidir. İçeriğindeki bor mineralleri sayesinde alev yürütmez, boğucu gaz çıkarmaz ve yangın geciktiricidir. Yapınızı dış etmenlerden korumak ve değer kazandırmak için gerekli bütün özelliklere sahip bir üründür.

Süreç Nasıl İşliyor?

Türkiye'nin 81 İlinde Bulunan Bayi Ağımız İle Hizmetinizdeyiz

Neden Borlu Yalıtım

Yalıtım malzemelerinin doğal malzemelerden üretilmesi önemli bir unsurdur. Bor ve türevlerinin katkısı ile oluşturulan, selüloz yünü yalıtım malzemeleri uzun kullanım alanına
sahip olurlar. Kapalı alanlarda kullanımı oldukça yaygın olan bu tercihin nedeni doğal malzemelerden oluşmasıdır.

Müşteri Memnuniyeti

STARBOR Kullanan Değerleri Müşterilerimizin Değerli Yorumları

Referanslarımız