İzolasyon Metresi Ne Kadar

Mart 25, 2024

İzolasyon Metresi Ne Kadar

İzolasyon Metresi Ne Kadar

İzolasyon metresi ne kadar, sorusunun cevabını verebilmek için uygulama alan özellikleri, uygulama yöntemi gibi bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Bu konuda uzman desteği alınması en doğru yaklaşım olmaktadır.

 Starbor internet sitesi günün her saati hizmete açık bulunmaktadır. Herkes bulunduğu yerden iletişim kurarak fiyat ve uygulama bilgisi alabilmektedir. Hizmet sunucu ve ihtiyaç sahibi arasında netleştirilen uygulama onayı devamında işlem yapılmaktadır.

 İzolasyon Fiyatı Nasıl Belirlenir?

 İzolasyon yapılmasına karar verildiğinde öncelikle alan ölçümü yapılmaktadır. Yapılması gereken uygulama türü ve metrekare bilgileri alındıktan sonra fiyatlandırma hesabı yapılmaktadır. İzolasyon firmaları arasında güvenle hizmet alınabilecek adres Starbor 7/24 çalışmakta ve hizmet sunmaktadır.

 Serme izolasyon türü ve serpme alanı farklı olabilmektedir. Bu nedenle metrekare ya da metreküp değerlendirmesi yapılmaktadır. Firma uzmanları tarafından oluşturulan değerlendirme ve analiz sayesinde uygulama fiyatı belirlenmektedir. Müşteri memnuniyeti temelinde çalışmalarına devam eden firma ekibi ile zaman sınırsız iletişim kurularak hizmet alınabilmektedir.

 İzolasyon Uygulama Avantajları

 Her türlü yaşam alanında yalıtım – İzolasyon uygulamaları yapılabilmektedir. Teknoloji ürünleri kullanıcıya ekonomik ve sosyal kazanç sağlamaktadır. Starbor ekibinden alınacak izolasyon uygulama sayesinde güvenli alanlar oluşturulabilmektedir.

 Borlu yalıtım uygulamaları yaşam alanlarına konfor sunmaktadır. Yapılan işlem sonrasında pek çok avantaj kazanılmaktadır. Uygulama kazanımları;

 Isı ve ses yalıtım özelliği,

 Sızdırmazlık,

 Mevsimsel etkenlere karşı koruma,

 Yangın önleyici olarak işlev görmesi,

 Haşerelere barınma alanı bırakmaması,

 Çevre dostu bir uygulama olması,

 Uygun fiyata yüksek performans alınması,

 Küf ve nem oluşturmaması gibi pek çok avantaja sahip olunmaktadır.

 Borlu Yalıtım Uygulama Türleri

 Borlu yalıtım olarak tanımlanan izolasyon maddesi metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. İhtiyaca en yakından cevap verebilmek amacıyla Türkiye genelinde bayilikler aracılığıyla hizmet sunulmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin günün her saati iletişim kurarak fiyat bilgisi ile teknik bilgi alabilmektedir.

 Çatıdan zemine, duvardan salona her alanda yapılabilen izolasyon uygulaması büyük avantajlara sahip bulunmaktadır. Çatılarda yapılan uygulama sayesinde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Bodrumlarda ise sızdırmazlık, ne ve küf oluşunun engellenmesi sağlanmaktadır. Uygulama çeşitleri arasında

 Püskürtme,

 Serme,

 Doldurma teknikleri bulunmaktadır. Kullanım alanı ihtiyacı ve kullanıcı tercihine göre seçim yapılabilmektedir.

 İzolasyon Metrekare Fiyatı

 İzolasyon yapılması gereken alanda öncelikle ölçüm yapılması gerekmektedir. Daha sonra uygulama türü ve özelliklerinde karşılıklı onay alındıktan sonra fiyatlandırma yapılmaktadır. Starbor uzun yıllardır sektörde hizmet kalitesiyle farkını yansıtmaktadır.

 Uygulama sonrasında enerji kaybı olmayacağından fatura tutarları düşmektedir. Ayrıca istenmeyen sesler dışarda kalarak huzurlu yaşam alanı oluşmaktadır. Son derece ekonomik olarak yapılabilen İzolasyon sistemi yüksek koruma sağlamaktadır.

 Sektörde bulunan diğer yalıtım sistemlerine oranla borlu yalıtım, güvenilir ve uygun fiyatlı bir teknoloji sistemi olarak bilinmektedir. Ahşap yapılar, ev, iş yeri, hayvan çiftlikleri, fabrikalar ve akustik alanlarında izolasyon yapılması gerekmektedir.

 Ancak malzeme özellikleri, uygulama süresi ve kullanım süresinin dikkate alınması gerekmektedir. Tüm detaylar göz önünde bulundurulduğunda ise Starbor uygulamaları öne çıkmaktadır.

 Borlu İzolasyon Özellikleri

 Borlu izolasyon maddesi, doğallığı ve diğer avantajları sayesinde güvenle seçilmektedir. Ana maddesi Bor tuzlarıdır. Geri kazanım kâğıt yani selüloz karışımının bormak olarak tanımlanan makinelerde işlenmesiyle elde edilmektedir.

 Uygulama yapılacak alan ölçüsüne göre karışım yapılarak kullanılmaktadır. Aralıksız olarak yapılan uygulama maksimum sızdırmazlık sağlamaktadır. STARBOR sitesiyle internet erişimi bulunan her yerden erişim kurulabilmektedir.

 Sadece bir izolasyon uygulaması yaptırarak birden çok fayda sağlanabilmektedir. Bunlar arasında ses yalıtımı, yangın önleme/geciktirme olanağı ve ısı kazanımı sağlanabilmektedir. Sistem iklim durumuna göre yaz sıcakları ve kış soğuklarını dışarda bırakabilmeyi mümkün kılmaktadır. Bu nedenle vakit kaybetmeden izolasyon hizmeti alarak uzun yıllar konforundan faydalanılabilmektedir.

 

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."