Ses Geçirmez Yalıtım

Mart 25, 2024

Ses Geçirmez Yalıtım

ses geçirmez yalıtım

Ses geçirmez yalıtım, sayesinde istenmeyen tüm sesler dışarda kalmaktadır. Çatılar, duvarlar ya da zeminlere Borlu yalıtım uygulaması yapılarak huzurlu ortamlar yaratılabilmektedir. Ses geçirmez yalıtım olarak tanımlanan sistem profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.

 Starbor ekibine zaman sınırsız erişim sağlanarak yalıtım hizmeti alınabilmektedir. İnternet erişimi sayesinde tüm teknik detaylar öğrenilerek uygulama türü seçilebilmektedir. Türkiye’nin her yerinden ses geçirmez yalıtım hizmeti almak isteyenlerin iletişim kurması gerekmektedir.

 Ses Geçirmez Yalıtım Ne Demek?

 Borlu yalıtım, bulunduğu yerde doğa olaylarından kaynaklanan seslerden gelen rahatsızlığı önlemektedir. Ses geçirmez yalıtım sistemi Starbor ekibi tarafından güvenle uygulanmaktadır. Çeşitleri şekillerde yapılabilen borlu yalıtım sistemleri arasında öne çıkan ses geçirmezlik özelliği olarak bilinmektedir. Evler, iş yerleri, sessizlik gerektiren her yerde uygulama yapılabilmektedir.

 Üretim teknolojisi gereği 60 yıla kadar dayanabildiği ifade edilen sistem büyük beğeni kazanmaktadır. İç mekânlar, asma tavanlar, dış yalıtım sistemleri, çatı arası ses geçirmezlik çözümü olarak güvenle sunulmaktadır. Yerel bazlı bir malzeme olması dolayısıyla kullanıcıya ayrıca güven vermektedir. Yangın sırasında alev engelleyici bir ürün olarak bulunduğu yere yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Ses Geçirmez Borlu Yalıtım

 Borlu yalıtım, yaşam alanlarında ısı ve ses yalıtımı sağlayan yerli bir maden alaşımıdır. Ana malzemesi bor madeni olup geri dönüştürülmüş kâğıda tuz benzeri bor tozlarının emdirilmesiyle üretilmektedir. Starbor bu konuda güvenle uygulama yapan, sektörün en iyisi olarak çalışmaktadır.

 Ticari faaliyetlerini yerli üretim ürünlerinden seçerek güven kazanmaktadır. Borlu yalıtım sistemi ses geçirmezlik özelliğiyle ilk tercih olmaktadır. Firma sektör tecrübesi ve ürün kalitesiyle yaygın alanda hizmet sunmaktadır.

 Firma, Türkiye’nin her yerinde bulunan bayilikleri aracılığıyla hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır. Doğal bor madeninden elde edilen yalıtım ürünü ısı, ses yalıtımı olmasının yanında yangında stoper görevi üstlenmektedir.

 Alevlerin yürümesini ve boğucu duman oluşumunu engelleme özelliği bulunmaktadır. Kullanım alanında yapılan teknik değerlendirme sonucunda en uygun teknikle hizmet sunulmaktadır. 7/24 hizmet alınabilecek Starbor ekibi müşteri memnuniyeti kazanarak güven vermektedir.

 Ses Geçirmez Yalıtım Avantajları

 Her türlü yaşam alanında büyük konfor sağlayıcı olarak Borlu yalıtım sistemi kullanılmaktadır. Uygulama teknikleri bakımından en uygunu seçilerek hizmet verilmektedir. Uygun fiyata alınabilecek yüksek kalite yalıtım sistemi uzun yıllar kullanıcı konforu sunmaktadır. Ürün, bulunduğu alanda maksimum düzeyde ses geçirmezlik özelliğiyle tercih edilmektedir. Starbor uygulama avantajları;

 Ses geçirmez yalıtım alanı sağlamak,

 Isı kaybını önlemek,

 Yangın sırasında alev engelleyici olarak yaşam şansını artırmak,

 Uygun fiyata yüksek kalite hizmet alabilmek,

 Nem, küf ya da rutubet oluşumunu engellemek olarak sıralanabilmektedir. Tamamen yerli bir ürün olması ve TES standartlarına uygun olarak kullanılması büyük güven oluşturmaktadır.

 Ses Geçirmez Yalıtım Uygulama Türleri

 Starbor tarafından alınacak hizmet sayesinde ses geçirmez yalıtım sistemi kullanılabilmektedir. İnternet üzerinden iletişim kurularak ses geçirmez yalıtım hizmeti alınabilmektedir. Alnında sektör tecrübesi kazanan ekibi ve uygulama teknolojileriyle Starbor güvenle hizmet vermektedir.

 Genel yapısı 3. Sınıf hamur kâğıda bor tuzlarının emdirilmesiyle elde edilmektedir. Selülozik karışımı nedeniyle lifli bir yapı kazanarak uygulama alanında ses yutucu olarak görev üstlenmektedir. Malzeme, güvenli, hiçbir sağlık tehdidi oluşturmama özelliğine sahip bir ürün olarak tanımlanmaktadır.

 Ses geçirmez yalıtım olarak ifade edilen uygulama sistemi tüm sesleri emici özelliğiyle seçilmektedir. Doldurma, serme ve püskürtme şeklinde uygulama yapılabilmektedir. İnternet iletişimi kurulabilen her yerden güvenle hizmet ihtiyacı bildirilebilmektedir.

 Firma ekibi teknik değerlendirme sonucunda güvenle ses geçirmez yalıtım uygulaması yapabilmektedir. Kullanım alanı hangi tür uygulama yapılmasını gerektiriyor ise olabilecek en iyi teknoloji uygulanmaktadır.

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."