En İyi Çatı Yalıtım Sistemi Hangisi?

Temmuz 24, 2023

en iyi çatı yalıtım

En İyi Çatı Yalıtım Sistemi Hangisi?

En İyi Çatı Yalıtım Sistemi Hangisi? Günümüzde çatı yalıtımı ısı kaybının önlenmesi ve soğuk havalarda yağmur sularının zararını engellemek açısından son derece önemli sistemlerdir. Yalıtımlar içinden bor çatı yalıtımı sayesinde apartmanların kullanım süreleri arttırılmaktadır.

Tarafımızdan yapılan borlu çatı yalıtımlarında sizleri memnun ederek çalışmak ve kalite sonuçlar çıkarmak firmamız için çok önemlidir. Çatı yalıtımı konusunda Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bayiliğimiz yer almaktadır.

 Borlu Çatı Yalıtımı

 Bor katkılı çatı yalıtımı özellikle çatı izolasyonları alanında kullanılmaktadır. İçeriğinde yer alan püskürtme sistemi yardımıyla en küçük alanlara bile işlenerek en iyi çatı yalıtımı performansını sağlamaktadır. Talep üzerine uygulanmakta olan yalıtım çalışmalarını müşterilerimizin istedikleri kalınlıkta yapılmaktadır.

 Starbor çatı yalıtımı hem ısı tasarrufu sağlamakta hem de çevre kirliliğinin önüne geçmektedir. Ayrıca kanserojen madde içermeyen bu ürün firmamızda ses, ısı ve yangın yalıtımı konusunda uygulanmakta olup geri dönüşüm imkanı sağlayabilmektedir.

 Borlu Çatı Yalıtımı Neden Tercih Edilmeli

 Ülkemizde çatılar ısı kaybının en fazla yaşandığı yerlerdir. Bu nedenle ısıdan tasarruf için uygulanan ısı yalıtımları ilk olarak çatılardan başlar. Isınmak için kullanılan kömür ve ya doğalgazların maliyetleri yerine borlu ısı yalıtımı yaptırarak çok uzun yıllar tasarruf edilebilmektedir.

 Bor yalıtım malzemeleri diğer yalıtımlardan farklı olarak bakteri, küf ya da mantara gibi mikroorganizmalara karşı içeriği sebebiyle kullanıcılarına kaliteli kullanım imkanları sağlamaktadır. Günümüzde değişim gösteren havalar ve doğa olaylarının sonucundan olumsuz etkilenilmektedir.

 Kış aylarında evler soğuk ve yaz aylarında ise sıcaktır. Bu durumlarda evlere yalıtım sistemi uygulanması çok kurtarıcı olmaktadır. Bütün apartmana ya da binaya uygulanan bu ürünlerin içinde bor katkılı çatı yalıtımı kullanılmaktadır. İzolasyon işleminin çatıya ya da dış cepheye yapılması fark etmeksizin, firmamızda yer alan işinde tecrübe kazanmış profesyonel çatı ustaları sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

 Bor Katkılı Çatı Yalıtımı Kullanım Avantajları

 Firmamız tarafından uygulanan Starbor yalıtım ürünü fiyat performans ürünü olmasının yanı sıra bu malzemenin sağladığı bir çok farklı avantaj bulunmaktadır.

 Malzemenin dayanıklılığı sayesinde, Starbor yalıtımları ses, ısı ve de yangın yalıtımı özelliği göstermekte olup rutubeti de önlemektedir.

 Çatı yalıtım malzemelerinin kalitelerine göre karşılaştırıldığında en verimli yalıtım bor katkılı olanlardır. Bu malzeme küçük alanlara bile ulaşarak karşılaşılabilecek verimsizlikleri ortadan kaldırmaktadır. Yapısı sayesinde diğer yalıtım malzemelerinde görülebilen açılma, çökme ya da daralma gibi sorunları önlemektedir.

 Çok yönlü kullanımı olan Starbor ürünleri, yalnızca bir tek yalıtım değil aynı zamanda ses, ısı ve yangın yalıtımları özelliği de sağlamaktadır.

 Yangın koruma sistemi sayesinde, oluşabilecek bir yangın durumunda alevlerden korunmak diğer yalıtım malzemeleri kullanılarak yapılan binalara göre avantaj sağlamaktadır. Yangın yalıtımları oluşabilecek yangın durumlarında alevlerin etrafa dağılmasını engelleyip can ve mal kaybını önlemektedir.

 Apartman içerisinde ses yalıtımlarını sağlayarak insanların birbirlerinin sesinden rahatsız olmasını önlemektedir. Hava sızdırmayan yapısıyla en ufak yankı seslerini de önlemektedir.

 

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."