Çatı Yalıtımı Nedir? En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?

Temmuz 21, 2023

Çatı Yalıtımı Nedir?

çatı yalıtımı

Çatı Yalıtımı Nedir? Çatı yalıtımı, ev iş yeri, okul, hastane yani bütün yaşam alanlarının en önemli korunağıdır. Mevsim koşullarına karşı yüksek güvenlik sağlayan çatılar, gerekli malzeme kullanılmadığında sorun çıkarabilmektedir. Ya da tamamen yıpranmaya bağlı olarak çatı yalıtımı gerekebilmektedir.

 Çatı yalıtımı sadece rüzgâr, kar ve yağmura karşı güvenlik önlemi değildir. Aynı zamanda çatı izolasyonu doğru tekniklerle yapıldığında ekonomik kazanç sağlamaktadır.

 Ses, ısı ve yangın Stoperi görevi bulunan çatı yalıtım sisteminin pek çok avantajı bulunmaktadır. İhtiyaca ve kullanıcı arzusuna göre farklı sistemlerle çatı yalıtımı yapılabilmektedir. Doğal bir maden olan bor,’ un insan sağlığına pek çok yararları bulunmaktadır.

En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi?

 Çatı yalıtımı, binaları dış etkenlere karşı koruma yöntemidir. Çatı yalıtımı yapabilmek için öncelikle güvenliği kanıtlanan firmalardan destek alınması gerekmektedir. Starbor bu konuda en yakın adrestir. İhtiyaç sahipleri, bulunduğu yerden iletişim kurularak çatı yalıtım hizmeti alabilmektedir.

 Borlu yalıtım uzmanı olarak ticari faaliyetlerine devam eden firma, profesyonel ekibiyle farkını kanıtlamaktadır. Borlu yalıtım hizmetleri üç şekilde yapılabilmektedir. Bunlar; Püskürtme, doldurma ve serme sistemleri olarak uygulanmaktadır.

 Yüksek yalıtım özelliği bulunan bor madeni, ısı ve ses yalıtımı konusunda son derece güvenlidir. Aynı zamanda yangın geciktirici olarak da hayati önem taşımaktadır. Günün her saati iletişim kurarak çatı yalıtımı ihtiyacınızı bildirebilirsiniz.

 Sektörde bulunan çatı yalıtım ürünleri arasında borlu yalıtım öne çıkmaktadır. Borlu yalıtım binayı doğa olayları ve diğer etkenlere karşı korumaktadır. Ekonomik fiyatı, kolay uygulama teknikleriyle tercih edilmektedir.

 Yangına karşı ileri seviye güvenlik sağlayan borlu yalıtım sistemi aynı zamanda zararlı gazlar çıkarmamaktadır. Yangın sırasında alevlerin önünü keserek ilerlemesine izin vermemektedir. Aynı zamanda çatının sızıntı, nem ve küften uzak olması, haşerelerin barınmaması da kazanımlar arasında bulunmaktadır.

Çatı Yalıtım Fiyatları

Çatı yalıtımı yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği şey fiyatlardır. Kullanıcı bütçesine katkı sağlamak amacıyla borlu çatı yalıtım fiyatları düşük tutulmaktadır. Starbor, doğal bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Çatılarda maksimum güvenlik sağlamaktadır. Kısa aralıklarla yenilenmesi gereken çatı yalıtımları borlu yalıtım sayesinde uzun yıllar kullanılabilecektir. Yalıtım sistemleri;

Püskürtme yöntemi; ileri teknoloji ürünü makinelerde karıştırılarak sıvı halde püskürtülmektedir. Duvar, zemin, çatı arası gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

Doldurma yöntemi; Bormak adı verilen makineyle iki levha arasına dolum yapılan sisteme denmektedir.

Serme Yöntemi; izolasyon bölgesine adeta bir halı gibi serilerek kullanılmaktadır. Serme şeklinde kullanılan ürün yüne benzer bir yapıya sahiptir.

Çatı yalıtımı yaparak binanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Profesyonel uzmanlar tarafından yapılacak borlu yalıtım işlemleri yüksek güvenlik sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanıcıya hizmet veren çatılar için en iyi malzeme borlu yalıtım sistemleri olarak ifade edilmektedir.

Starbor.com.tr/ adresini ziyaret ederek çatı yalıtımı hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyata yüksek güvenlikli sistemler üretebilirsiniz. Borlu yalıtım sistemleri tüm Türkiye’ de kullanılmaktadır. Bulunduğunuz yerden iletişim kurabilir güvenle çatı yalıtımınızı yaptırabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."