Ahır Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Temmuz 20, 2023

Ahır Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ahır yalıtımı

Ahır Yalıtımı Nasıl Yapılır? :  Hangi bölgede olursa olsun ahırlar özellikle sıcağı ve nemi çeken ortamlarda yapılmıştır. Bu durumda daha çok sıcak hava akımı gerçekleşir. Bu hava akımı ise hayvanlara zaman içinde zarar verir, enfeksiyon riskini artırır.

 Ahırlar için uygun koşullar sağlanmaz ise hayvandan alınacak verim azalmaya başlar. Nem ve gün ışığını almama durumları küflenmeyi de başlatır. Küf ile birlikte hayvan hastalıkları yüzünü gösterir. Yalıtım için maliyetli bulduğunuz bir miktardan daha fazlasını kaybetme ihtimaliniz doğar.

 Dolayısıyla ahır yalıtımı için harcayacağınız bütçeden gözünüzü korkmamalı. Ancak bunu yaptırırken doğaya zarar vermeyen ve geri dönüşümlü malzeme kullanılması güzel olacaktır. Hayvanlarınızın daimi sağlığı için plastik ve metal içermeyen malzemeler çok daha avantajlıdır.

Borlu Ahır Yalıtımı

Borlu yalıtım içeriği artık her geçen gün daha çok kullanılmaya devam ediyor. Avantajları oldukça fazladır. Yerli üretim olması sayesinde fiyatları da olumlu etkiliyor. Hem tercih eden müşteri hem de ülke ekonomisi kazanıyor.

Geri dönüştürülmüş atık kağıttan üretilen bor içeriği yapı ve yalıtım için çok iyi bir çözüm. Bu sayede alan içindeki hava akımı sağlıklı bir şekilde çalışır. Nem, fazla güneş, yağmur gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Ahırlar için hava sıcaklığı en önemli detaydır. Hayvanların hastalık ya da sağlık durumunu belirler.

 Ahırlar için en önemli konulardan biri de yangın meselesidir. Starbor borlu yalıtım yangın düşmanı bir malzeme içeriğine sahiptir. Hem yangını geciktirici etkisi vardır. Hem de alev yürütme yapmaz. Ayrıca kansorejen malzeme içeriğine kesinlikle sahip değildir. Tüm canlılar için en uygun malzemedir.

Starbor Ahır Yalıtımı

Starbor tüm yapı ve ahır yalıtımı için https://starbor.com.tr/ adresinden iletişime geçebilirsiniz. İlk olarak teklif formunu doldurarak ortalama fiyatı öğrenebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için telefon ve mail ile bilgi alabilirsiniz.

Starbor, Türkiye’nin her yerinde bayiliği olan köklü bir firmadır. Yaşadığınız şehirde mutlaka bayilik hizmeti satın alabilirsiniz. Bayi iletişim bilgisi için ana sayfa bulunan kutuya şehri yazmanız yeterli.

Ülkemizin yerli üretimi olan bor malzemesini yapılarında tercih edenler giderek daha da çoğalıyor. Ayrıca hepimiz çevreye daha duyarlı olmak zorundayız. Bor içeriğinin çevreye karşı hiçbir zararı bulunmaz.

 

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."