Apartman Yalıtım Fiyatları

Mart 1, 2024

Apartman Yalıtım Fiyatları

Apartman Yalıtım Fiyatları

Yalıtım, yaşam alanlarında kaliteyi artırmak ve enerjiden yüksek oranda tasarruf edebilmek için önemli bir işlemdir. Apartmanlarda yalıtım işlemi, hem ısıyı korumak hem de ses izolasyonunu sağlamak için tercih edilmektedir. Apartmanlarda uygulanan yalıtım işleminde aynı zamanda sağlamlık derecesi de artmaktadır.

 Dış cephe yalıtımı uygulamasında Starbor olarak borlu malzemeden üretilmiş 1. sınıf yalıtım ürünleri sunmaktayız. Fiyatlandırma politikamız projelendirme aşaması ile daha net şekilde verilmektedir. Apartmanlarda yalıtım işleminin gerçekleşmesinde seçilen malzeme ve diğer detaylar ise fiyatı etkileyen en önemli unsurlardır.

 Apartman yalıtımı için detaylı bilgiye iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiler doğrultusunda sizde apartmanınız için en iyi fiyatı alarak yalıtım çalışmalarını başlatabilirsiniz.

Apartmanlarda En İyi Yalıtım

 Yalıtım genel anlamı ile ses ve ısının aktarımını engelleme olayıdır. Yalıtım uygulaması eğer apartmanlarda tercih ediliyorsa bunun sebebi hem ısı kaybını önleyerek enerji tasarrufu sağlamak hem de gürültünün gelişini azaltarak daha sessiz bir ortam yaratmaktır.

 Apartmanlarda kullanılan en iyi yalıtım yöntemi her ihtiyaca cevap verebilecek olan aynı zamanda yangından korunma, sağlamlık gibi ihtiyaçlara da karşılık verebilecek yalıtım seçeneğidir. Starbor, borlu malzemeden üretilen özel yalıtım ürünleri sayesinde apartmanların ihtiyaç duyduğu en iyi yalıtımı sağlamaktadır.

 Apartmanlarda en iyi yalıtımı sağlamak uzmanlık gerektiren bir iştir. Alanında uzman kadromuz ile yapının doğal dengesini bozmadan yalıtım hizmetini sizlerde tercih edebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorulara ve daha fazla bilgiye sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Apartmanlarda Isı ve Ses Yalıtımı Nasıl Sağlanır?

 Apartmanlarda yalıtım işlemi, onaya geçen yeni kanunlar ile zorunlu hale gelmiştir. Bu sayede tüm apartmanların yalıtım işlemlerini en kısa sürede tamamlaması gerekir. Yalıtım işleminin gerçekleşmesi hem insan sağlığının korunması hem de enerji tasarrufunun sağlanması için önemlidir.

 Apartmanlarda ısı ve ses yalıtımı aynı zamanda isteğe göre yangın yalıtımı gerçekleştirilmektedir. Borlu malzemeden üretilen en geniş doğal içerik yapısına sahip olan yalıtım ürünleri ile apartmanlarda en iyi şekilde yalıtım sağlanmaktadır.

 Türkiye’nin her iline hizmet veren firmamız ile mantolama işlemleri keşif ve metraj ardından projelendirme aşaması ile tamamlanarak en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Yalıtım için sizde Starbor.com üzerinden ya da iletişim numaralarından detaylı bilgi alarak fiyat teklif seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Borlu Apartman Yalıtımı

 Yalıtım malzemesi, yapının doğal dengesini bozmadan uygulama sağlanabilmesi açısından oldukça önemlidir. Yeni sistem borlu yalıtım malzemeleri ile doğal denge bozulmadan ayrıca yapıya ekstra fazladan yük eklenmeden yalıtım işlemi gerçekleştirilmektedir.

 İzolasyon işleminde en kaliteli ürünlerden biri olan borlu malzemeler, yaşam alanları dış etkenlere karşı yüksek oranda korumaktadır. Yalıtım malzeme seçeneklerinde öne çıkan borlu malzemeler, diğer geleneksel malzemelere göre çevre dostudur.

 Doğayı koruyan ve kalite bakımından oldukça yüksek değere sahip olan bu malzeme apartman yalıtımlarına da yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Doğa ve çevre dostu borlu yalıtım malzemeleri sayesinde sizde apartmanınızda kaliteli yalıtıma sahip olabilirsiniz.

Starbor Apartman Yalıtım Yöntemleri

 Yalıtım işleminin yapılmasında temelde 3 farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin her biri kullanım alanına ve malzeme tercihine göre belirlenmektedir. Starbor olarak apartman yalıtımlarında kullanılan yöntemler şunlardır; Püskürtme, serme ve doldurma yöntemleridir.

 Kullanılan bu yöntemler, işlemin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Apartman yalıtım yöntemine karar verirken ilk olarak yalıtım çeşidi doğru olarak seçilmelidir. Ardından kullanılacak malzemeye ve alana karar verilerek uygun olan yalıtım yöntemleri ile işlem gerçekleştirilir.

 Püskürtme yöntemi genellikle bodrum katlarda ve duvar yüzeylerinde ve ters çatı uygulamalarında tercih edilmektedir. Serme yöntemi ise ısı yalıtımlarında en ideal tercih olurken doldurma yöntemi yangın yalıtımlarında kullanılmaktadır.

 

Yorum Bırak

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

X

Teklif Formu

TEKLİF FORMU
"Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz."