Bayi Hakkında

☆ Star Bayi

Starbor İstanbul Bayisi

Bayi Sorumlusu: Kemal Kodalak

 • İstanbul Isı Yalıtımı
 • İstanbul Ses Yalıtımı
 • İstanbul Yangın Yalıtımı
 • İstanbul Borlu Yalıtım

StarBor Ürünü Hakkında

Yeni nesil yalıtım malzemesi olan STARBOR, ısı – ses – yangın yalıtımını aynı anda sağladığı için diğer yalıtım malzemelerinden daha fazla avantajlıdır. Tamamen doğal bir yalıtım malzemesi olan STARBOR içeriğinde kanserojen madde içermez ve aynı zamanda anti bakteriyeldir. Bu sayede binanızı yazın sıcağından, kışın soğuğundan koruduğu gibi nefes alabilen lifli yapısı sayesinde yapınızın ömrünü de korumaktadır. Borlu yalıtım sektörünün öncülerinden olarak profesyonel ekiplerle uygulanılan STARBOR tamamen yerli ve millidir. İçeriğindeki bor mineralleri sayesinde alev yürütmez, boğucu gaz çıkarmaz ve yangın geciktiricidir. Yapınızı dış etmenlerden korumak ve değer kazandırmak için gerekli bütün özelliklere sahip bir üründür.

StarBor Genel Merkez:
0850 888 9 444

Arnavutköy Yalıtım, Ataşehir Yalıtım, Avcılar Yalıtım, Bağcılar Yalıtım, Bahçelievler Yalıtım, Bakırköy Yalıtım, Başakşehir Yalıtım, Bayrampaşa Yalıtım, Beşiktaş Yalıtım, Beykoz Yalıtım, Beylikdüzü Yalıtım, Beyoğlu Yalıtım, Büyükçekmece Yalıtım, Çatalca Yalıtım, Çekmeköy Yalıtım, Esenler Yalıtım, Esenyurt Yalıtım, Eyüp Yalıtım, Fatih Yalıtım, Gaziosmanpaşa Yalıtım, Güngören Yalıtım, Kadıköy Yalıtım, Kağıthane Yalıtım, Kartal Yalıtım, Küçükçekmece Yalıtım, Maltepe Yalıtım, Pendik Yalıtım, Sancaktepe Yalıtım, Sarıyer Yalıtım, Silivri Yalıtım, Sultanbeyli Yalıtım, Sultangazi Yalıtım, Şile Yalıtım, Şişli Yalıtım, Tuzla Yalıtım, Ümraniye Yalıtım, Üsküdar Yalıtım, Zeytinburnu Yalıtım, İstanbul Borlu Yalıtım

Gallery

+2Resimleri Göster

Video

Puan

5
üzerinden 5.0
Hız
5.0
Kalite
5.0
İşçilik
3.3

3 Yorum

 • Ömer

  İnşaat projemizde borlu yalıtım kullandık. Kemal Bey işinde baya iyi ve ilgili. Bundan sonra inşaatlarımızda da kullanmak istiyoruz. Teşekkürler.

 • Muhammed

  Kemal bey ve ekibine teşekkür ediyorum. İnşaat projemizde borlu yalıtımı tercih ettik. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim.

 • Selim guveneryapi

  Yeşilköy de olan inşaat imizin çatı altında bor uygulaması yaptırdık gerçekten çok kaliteli bir işçilik kaliteli bir kişilik hem şahsına hem ekibine teşekkür ederim işini seven hakkını veren bir firmadır başarılı bir iş çıkarttılar ellerine sağlık selamlar

Yorum Yazın

Add a review

Hız
Kalite
İşçilik